PlanSwift نرم افزاری برای برآورد و تخمین مواد و هزینه های ساخت و سازهای ساختمانی است. در پروژه های ساختمانی یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت، برآوردهای درست مالی است. پروژه ای که بدون تخمین آغاز شود و بعد از مدتی از شروع فعالیتها با کمبود بودجه مواجه شود یک پروژه شکست خورده تلقی میشود. هیچ کسی دوست ندارد این اتفاق بیفتد به همین دلیل متخصصین قبل از انجام پروژه دست به تخمین هزینه های مختلف میزنند. این کار اگر چه به صورت دستی نیز امکان پذیر است ولی از آنجایی که تعداد فاکتورهای دخیل در تخمین مواد و هزینه ها خیلی زیاد هستند احتمال اشتباه انسانی بسیار محتمل است و از طرفی سرعت انجام کار نیز بسیار کاهش پیدا میکند.
نرم افزارهای مختلفی برای انجام این تخمین ها ارائه شده اند که PlanSwift یکی از ابزارهای مهم در این حوزه میباشد. با استفاده از این برنامه میتوانید هزینه مرتبط با فونداسیون، مقدار مصالح ساحتمانی لازم، میزان هزینه کرایه دستگاه های ساخت و ساز، ماشینها، دستمزد کارگرها، دستمزد پیمانکاران و … را تخمین بزنید. میزان تناژ و مبلغ کل تهیه اسکلتهای فلزی و بتنی ساختمان را تخمین بزنید. مبلغ سود و زیان حاصل از پروژه را با دقت بالایی محاسبه کنید. استفاده از این برنامه سرعت و دقت تخمین را بالا میبرد. نیازی نیست که یک ماشین حساب و قلم و کاغذ کنارتان باشد. شما تنها مقادیر مورد نیاز برنامه را وارد میکنید و در انتها یک گزارش کامل و دقیق تحویل میگیرید. یکی از مزیتهای برآورد نرم افزاری امکان تغییر در آینده است. شما در هر لحظه میتوانید با تغییر یک پارامتر، سایر قیمتها را به صورت بروز شده مشاهده کنید در حالی که در حالت دستی تغییر یک قسمت از محاسبه مساوی است با انجام مجدد تخمینها برای سایر قسمتها.
Windows® Operating System
Windows® XP SP2 (SP3 recommended)
Windows Vista® SP1
Windows 7
Windows 8, 8.1
Windows 10
Processor
Intel or AMD Dual Core or better 32 Bit / 2.6GHz
Intel or AMD Dual Core or better 64 Bit / 1.8GHz
Memory
۴GB
Monitor/Resolution
Super VGA (1024×768)min
Graphics 512MB dedicated graphic card
Free Hard Drive Space
۱۰GB
Internet Connection
An unrestricted connection is required for Activating the product, receiving updates, viewing the help files, forum, etc.
Web Browser
Internet Explorer 6
Additional Software
In order to use the Excel functions, you must have Microsoft® Excel® ۲۰۰۳ , ۲۰۰۷, ۲۰۱۰ (۳۲ bit editions only)
Microsoft® Outlook® ۲۰۰۳, ۲۰۰۷, ۲۰۱۰ (۳۲ bit editions only)
For additional information regarding Office 2010 64bit click here

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۲۶ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست