بر اساس آن چه که رئیس کمپانی استارباکس، هوارد شولتز، بیان کرده است، هواداران ارز مجازی از تمامی ارزهای مجازی استفاده می کنند و بیت کوین تنها گزینه برای آن ها نمی‌باشد. وی افزود که هدف کمپانی استارباکس به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات پرداخت های دیجیتالی، این است که تمامی ارزهای دیجیتال و تکنولوژی نهفته در آن، یعنی بلاکچین را به مشتریان، طی سال های پیشرو عرضه کند. بر اساس آن چه که وی اظهار دارد، بیت کوین، که در سال ۲۰۰۹، به عنوان یک ارز غیر متمرکز دیجیتالی عرضه شد، نمی تواند به عنوان بهترین گزینه برای خرید ارزهای دیجیتالی به حساب آید.
شولترز گفت: در واقع نمی گویم که بیت کوین بهترین گزینه برای ارز دیجیتال نیست و در آینده نزدیک، به عنوان ارز دیجیتال معتبر قلمداد نخواهد شد، بلکه حرف من این است که تکنولوژی جدید بلاکچین از اهمیت بالایی برخوردار است و به مرور، در گذر زمان، تاثیر خود را بر ارزهای دیجیتال خواهد گذاشت.

او در ادامه سخنانش گفت: من این مسئله را خاطرنشان کردم، چراکه به فکر آینده شرکت استارباکس و رفتار خریداران ارز دیجیتال هستم. من شخصا اعتقاد دارم که تکنولوژی بلاک چین در یه یا چندین ارز دیجیتال، دیگر به کار نخواهد رفت. وی افزود که کمپانی ما برنامه ای برای عرضه بیت کوین اختصاصی استارباکس ندارد. او خاطرنشان کرد که اعتبار دیگر شرکت های تجاری معتبر، اعتماد خریداران نسبت به ارز دیجیتال را افزایش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست